10 nejtrapnějších momentů, které se mužům dějí při s*xu. U toho byste se nejradši hanbou propadli!


Dostal jsi ji do postele a už jste pomalu u toho kam si ji chtěl dostat? Gratulujeme ale to ještě není záruka, že to nakonec nebude trapas jak laciném filmu.Tyhle chvíle patří v mužském životě k těm nejhorším!

Která se ti už stala ?

1. Když zapomeneš kondom není to sice úplně dobré, ale tak nějak se předpokládá, že ochranou bude vždycky vybavený muž. a ten moment, kdy zjistíš, že ho nemáš, a přitom jsi byl jen pár centimetrů od soulože, je to jako by tě polili ledovou vodou.

2. Když se jí musíš zeptat, jestli bere prášky Když pak nevytáhne kondom ze šuplíku ona, přichází ještě ta trapnější chvíle, kdy se jí musíš zeptat, jestli bere antikoncepci. Když řekne že „ne“ je tu absolutní vrchol trapnosti, když jí z poslední zoufalosti musíš slíbit „neboj budu dávat pozor“

3. Když se ti nepostaví Po takových průtazích není ani divu, že se ti pak nepostaví. Čim déle to trvá tím nervóznější pak jsi. A o to větší je pravděpodobnost že ti v kalhotách zůstane měkejš než náčelník napnutý na boj.

4. Když předstírá orgasmus a ty to odhalíšBylo to super, sténala a užívala si to, ale v jednu chvíli to nějak přehnala. Nebo přeječela. A tobě došlo, že to celou dobu hrála. Strašně ti to shodí hrdost a ego. A co teď ?

 

 
5. Když uděláte prdící zvukNemusí to být ani tím, že jste měli k večeři něco co nadýmá, ale při divokém přirážení se často vzduch dostane do její jeskyňky, ze které pak v té nejnevhodnější chvíli musí pryč. Oboustranné rychlé vysvětlování, kdy to byl nebo nebyl. Je fakt hrozné.

6. Když nepolkne Předvedla parádní blow job, ale když jsi jí dal to nejcennější, co tvoje tělo nabídlo, tak si rukou přikryje pusu a odběhne na záchod. A ty tam stojíš s dozvuky orgasmu, které pak překrývají pocity potupy.

7. Když zapomeneš její jméno Je to Hanka? Petra nebo Katka? Jak se sakra jmenuje. Někdy si prostě za boha nemůžeš vzpomenout a máš pocit že to máš napsané na čele.

8. Když nevíš jestli se udělala– Párkrát hekla, ale měla orgasmus? Jasně, nemusíš to vědět…ale ty to prostě potřebuješ vědět pro dobrej pocit. Ale Buď bude uražená, že si to nepoznal, nebo se půjdeš zabít že řekla né.

9. Když nechceš přespat a začneš se oblékatBylo to fajn, ale kámoši jsou pořád v klubu a tobě se ráno nechtějí dělat vajíčka, abys na ní udělal dojem. Trapné vysvětlování, že už musíš jít, je podobně příjemné jako návštěva zubaře.

10. Když se tě zeptá jestli se ještě uvidíte, a ty nechcešUžili jste si ale tím to hasne. Nechceš se vázat, navíc to včera předstírala a ke všemu si ani nemůžeš vzpomenout jak se jmenuje. Jak jí to všechno ale říct, aby se nerozbrečela ?

Napište do komentářů jaké trapasy se stali vám ?