Alkohol, který není pro každého. Tomu prostě neuvěříš


Potrpíte si na dobrém alkoholu? Dokážete ocenit jeho kvalitu? Milovníci pití pozor. Nad těmito kousky se vám protočí panenky.

Na světě se denně vypije několik tisíc litrů alkoholů. Ne všechen si však může běžný smrtelník dovolit. Tyhle ty výběrové kusy totiž mají hodnotu několika desítek milionů korun.

 


Nejdražší whisky světa se jmenuje The Macallan M. Koupit si ji můžete za 15 milionů korun. Dostanete však rovných 6 litrů tohoto rudého moku.

alk2

Chutná vám brandy. Tahle kokosová od značky Mendis vás přijde na necelých 250 milionů korun.

alko3

Také mezi vodkou se nachází opravdová rarita. Diva vodka je významná tím, že je 3x filtrována přes drahé kameny. Další kameny, tentokrát od Swarovského jsou obsaženy přímo v láhvi. Na chuti to však nepoznáte. Za to peněženka se zatřese. Stejně jako kokosová brandy i tato vodka stojí necelých 25 milionů korun.

alko4


Henri IV dudognon Heritage Lahev je pokryta 6,5 tisíci diamanty, zlatem i platinou ukrývá 100 let zrající koňak. Je to nejlepší a nejdražší koňak planety. Cena za láhev je skoro 50 milionů korun.

alko5

Pasión Azteca, Platinum by Tequila Ley je pro změnu nejdražší teqiula světa. 6,5 tisíce diamantů na láhvi, která je pokrytá bílým zlatem a platinou. Pít budete 4 roky starou teqiulu z modré agáve za pohodových 85 milionů korun.