Co ženy na mužích skutečně obdivují?


Skutečný muž by měl být atletický, urostlý, hodný, neustále usměvavý a do jisté míry citlivý. Neuškodí ani vlastnictví krásného domu a pořádné káry. Tuto pohádku známe takřka všichni. Je nám neustále podsouvána televizními obrazovkami, v podobě romantických filmů či seriálů, které jsme nuceni sledovat po boku své drahé polovičky po celý život. Nicméně, skutečně si ženy přejí takového muže?

Finance

Ano i ne. Finanční zabezpeční v tomto ohledu figuruje vskutku na prvním místě. Abychom však ženy ospravedlnili, nehledají muže bohatého. Hledají muže schopného zajistit rodinu do budoucna. Buďte sebevědomí, rozvíjejte své schopnosti a procvičujte mozek. Nebojte se pracovat aktivně, hlásit se dobrovolně na školení a jít si za svou vysněnou kariérou. Ženy takové muže respektují… A milují.

Charakter

Dalším, tedy druhým nejdůležitějším bodem mužské přitažlivosti je jeho charakter. Žena od muže očekává určitou průbojnost. Pasivní agresi. A hlavně zdravé sebevědomí. Muž se musí umět rozhodovat bez zaváhání, jít do života na sto procent. Zároveň byste měli oplývat přirozenou inteligencí a empatií. Teprve poté se s Vámi žena bude cítit skutečně jako v oblíbeném seriálu.

Vzhled

Zatímco finanční zabezpečení je pro mnoho žen vskutku důležité, vzhled jakéhokoliv muže je pro ně na třetím, leckdy i na čtvrtém místě. Přesto přináším pár rad z nejnovějších průzkumů, co zrovna na mužích “letí”.

Plné rty. Neokousané a hezky tvarované jsou rty jedním z nejpřitažlivějších částí mužského těla. Šokující, že?
Strniště. Dvoudenní, či týdenní, strniště Vám dodá na mužnosti. Pakliže Vám mužným porostem již protéká stříbro, ženám se z Vás podlomí kolena.
Atletická postava, nikoliv svalnatá. Ženy mají rády symetrii. Proto byste svou postavu měli tvarovat do písmene “V”.