Crash test Pagani Huayra: supersporty také musí, jak dopadlo Pagani? (video)


Nevím o nikom, kdo by nechtěl někdy být vlastníkem podobného auta. Ať už starší nebo mladší člověk. Ti straší v sobě probudí tu mladou krev, která jim již tak dlouho koluje v žilách, ale potřebují právě nějaký ten spouštěč na to, aby se cítili znovu tak o 20-30 let mladší.
Naopak ti mladší v sobě ještě povzbudí mladého ducha, který jim přidá radost do života, který je bude bavit opravdu daleko více. Ale jak se říká, tak každý je svého štěstí strůjce.
My jsme pro Vás připravili článek o tom, jak dopadlo jedno z nejrychlejších super-aut při crash testech. Opravdu musíme uznat, že jsme čekali, že auto, které není bůh ví jak velké a těžké, že může odolat čelnímu nárazu právě takto.
Na videu můžeme vidět, že si konstruktéři dali s se stavbou auta opravdu záležet a neošidili ani jediný kousek na autě. Ještě aby ano, když si auto můžete pořídit za několik miliónů korun.
Opravdu nás bolí srdce vidět takhle krásné auto, jak je posláno proti zdi jen pod jediným účelem, a to zjistit jak dopadne náraz a jestli je auto bezpečné, nebo naopak. Víme, že je tohle součástí vývoje, ale zničit takové auto je pro nás opravdových hříchem.
Zajímavé je, že automobilka Pagani, která patří pod koncern VW, prodělává na každém PRODANÉM kusu. Proto si nechceme ani domýšlet, kolik může stát vývoj takového auta. A kolik na něm musí automobilka prodělávat.