VLOUPALA SE DO BYTU A OSLOULOŽILA MUŽE. TO, CO MUŽ UDĚLAL VÝM VYRAZÍ DECH!!


Co si budeme povídat, spousta mužů by si tohle znásilnění asi užila.
Násilnice se jmenovala Chantae Gilman a pochází z Amerického Seattlu. Za tenhle čin je obviněná ze znásilnění a ano slyšíte správně, žena je obviněná za znásilnění. Nejsme zvyklý na to, že si muži stěžují.

 

 
Podle policejní zprávy večer muž navštívil narozeninovou party souseda, který se s Chantae Gilman znal. „Jakmile přišel zpátky domů, usnul,“ popisuje situaci detektiv Roger Ishimitsu. „Kvůli dlouhému dnu v práci spal velmi tvrdě.“ Tak moc tvrdě, že si nevšiml, že se Chantae Gilman vkradla do jeho bytu, svázala ho a znásilnila.

 

 
Policie popisuje, jak se ve „dvě hodiny ráno muž náhle probudil, když spatřil, jak má ztopořený penis uvnitř ženy, zatímco měl ruce svázané za hlavou“. Když ženě řekl, aby z něj slezla, ignorovala ho. Nakonec se mu ale podařilo zpod ní dostat. Chantae Gilman samozřejmě všechno popřela, ale muž šel na kliniku, kde si nechal odebrat vzorky DNA, na základě kterých byla Chantae Gilman zatčena. A jak se teď Chantae Gilman brání? Má prý psychické problémy a bipolární poruchu, takže si nic z toho nepamatuje.