Jak vypadá život těch nejbohatších dětí na Instagramu? Slečny, drogy, zbraně a luxusní auta!


Když se zeptáte bohatého člověka na to, jak nabyl svůj majetek, tak Vám většinou odpoví, že se chopil příležitosti, byl ve správný čas na správném místě a nebál se riskovat. Jenže mezi takovými lidmi však žije i pár takových, kteří k penězům přišli úplně jiným způsobem – stačilo se jim narodit.
Takovým lidem se familiárně nadává povolání syn respektive dcera a jejich život můžeme přirovnat k pohádce. Drahá auta, jachty, ponorky, letadla či statisícové účty. Jejich život je prostě jedna velká párty, která nikdy nekončí! Ale na druhou stranu proč by ne, když mají finance, kterými jsou dotováni den za dnem od jejich nechutně bohatých rodičů.
Většinou tito lidé říkají, že své děti nechtějí rozmazlovat, ale vždy, když přijde na věc, tak se snaží svým dětem udělat tu největší radost, což je samozřejmost každého rodiče. Každý rodič chce pro své děti jen to nejlepší, jenom to prostě někdy dává najevo více, nebo méně.

My jsme pro Vás připravili pár fotek „dětí,“ které se chlubí svým majetkem na Instagramu. Je až neuvěřitelné, co všechno jim jejich rodiče koupí a zajistí jen za „pouhý úsměv.“
Jo, někdo se hold umí krásně narodit.