Jamie Oliver konečně vyhrál sou s McDonalds – jeho výhra změní svět!


Jamie Oliver vyhrál soud s McDonalds, u kterého se s fastfoodovým řetězcem soudil kvůli kvalitě jeho jídla. Jamie Oliver odhalil a otevřel hroznou pravdu o tom, z čeho vlastně stále oblíbený fastfood vyrábí maso na hamburgery a nugety. Hrůzná zjištění, kterých se dopátral a né jenom on, ale více investigativců ho dohnalo k podání žaloby na Konglomerát McDonalds.

Maso z McDonalds není ve skutečnosti maso
Podle Jamieho Olivera jídlo, které se podává připravené u McDonald nelze nazvat jídlem, řekl že označovat to za jídlo je jako označovat kolo za motorku. Maso, které se vyrábí do hamburgerů a dalších jídel z nabídky se vyrábí totiž z hovězího tuku, který se klasicky omývá v hydroxidu amonném.
Kdyby totiž nebylo tohoto chemického procesu, je Jamie Oliver názoru, že by jídlo v McDonaldu nejenže nebylo k jídlu, ale bylo by strašné i vzhledově a nesnědl by to ani pes.

Je to jenom zdraví nebezpečný podvod za účelem zisku!
Podle Olivera by totiž jídlo z McDonald neměl jíst ani pes. Ale to nejen kvůli odporné zkutečnosti, který vydává hovězí tuk za maso, ale hlavně proto, protože hydroxid amonný je pro lidské tělo vysoce toxická látka.
Navíc se výrobek obarvuje chemickou barvou do růžova.
Během rozhovoru pro Daily Mail ukázal Jamie Oliver jak lze vhodně konzumovat tuk, kůži a vnitřní orgány.
Zároveň položil veřejnosti otázku: „Který rozumný člověk může krmit své děti tukem s amoniakem? Směs, která vznikne smícháním hovězího tuku a amoniaku je podobná růžovému slizu. Po troše trpělivosti v továrně vznikne „něco“ podobnému masu. Tento růžový sliz už známe z různých videí kolujícících na internetu.


Zdroj: DailyMail