Kolik partnerů během života vystřídají v posteli ženy a kolik partnerek muži? Známe čísla a to nechcete vědět


Kolik sexuálních partnerů a partnerů je během života hodně nebo málo? Mnozí si možná sami položili tuto otázku. Někteří střídají pod vlivem vztahů, které nevyšly, jiní loví zkušenosti.

Ženy pět a muži sedm
Výsledky nedávného průzkumu ukázaly, že průměrná Slovenka za život vystřídá pět mužů a muž sedm žen. Zhruba 29% mužů a 10% žen u nás mělo během života více než 15 partnerů. Zajímavostí je, že muži průměrně hlásili vyšší počty, než skutečně absolvovali a ženy naopak nižší. I to ukazuje na základní rozdíly mezi muži a ženami. Muži rádi vypadají jako borci a lovci a dívky jako slušné a nevinné. Výzkumníci, kteří údaje analyzovali proto využívali speciálně principy aby dospěli k optimálním středním hodnotám, které jsou co nejméně zkreslené.

Jiný kraj, jiný (ne) mrav
Jsou však země, kde jsou tato čísla výrazně vyšší. Značka Durex realizovala průzkum v různých zemích a zjistila, že na špici jsou například muži z Finska, kteří za život vystřídají průměrně až 51 partnerek. Hned za nimi jsou Britové, kteří je stihnou vyzkoušet 40. V Británii průzkumy dokonce ukázaly, že mladí lidé, do 21 let si myslí, že je v pořádku mít za sebou 10 sexuálních partnerů do dovršení dospělosti.

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔