Mladíci pod vlivem drog natočili svojí poslední jízdu za volantem. Tohle je varování pro všechny řidiče!


Předem Vás musíme varovat, že tohle video není opravdu pro každého. Dva zdrogovaní mladíci dostali opravdu nejhloupější nápad, který kdy mohli dostat. Zdrogovaní sedli do auta a rozhodli se, že se budou projíždět po městě. Jenže mladík se po městě proháněl rychlostí až 140 km/h, což nemohlo dopadnout dobře.
Bohužel, mladíci po chvilce jízdy po městě nabourali do stěny tamního kostela a na místě zemřeli. Nejhorší na tom je, že jeden z mladíků celou událost nahrával na svůj mobilní telefon, takže policie neměla moc práce s objasněním tragédie. Video je o to brutálnější, že z celé události, kdy mladíci nabourali do kostela, slyšíte jen zvukovou stopu, nikoli obraz.
Okamžitě po nárazu, se k místě nehody začali sbíhat lidé, kteří zavolali sanitku. Na konci nahrávky je ještě slyšet žena, která se snaží s mladíky komunikovat a nějakým způsobem zjistit, co se s nimi stalo, jenže netuší, že mladíci jsou již po smrti.
Rodiče obou mladíků se rozhodli celé video zveřejnit, aby varovali mladé řidiče, kteří se čas od času posilní drogou, nebo alkoholem. Protože není větší tragédie, když zemřou mladí lidé, kteří by mohli žít ještě pěknou řádku let a způsobí tím veliké trápení jak rodině, tak svým přátelům.