Muž, který si vydělává Minecraftem si koupil dům za 4,5 miliónů dolarů! Jak to dokázal?


Na internetu najdete mnoho spekulací o tom, kolik peněz si vydělávají lidé, kteří jsou partneři na Youtube. Je jasné, že Vám nikdo neřekne pravdu, protože by to neudělal nikdo. Ale můžeme se jen domnívat, kolik si doopravdy vydělávají. Jako například Jordan Maron, který nahrává videa ze hry Minecraft. 

   Tento muž si vydělává tolik peněz, že si může dovolit si koupit dům v hodnotě 4,5 miliónů dolarů v destinaci, kde bydlí jen ti nejslavnější. Je skvělé, když mají lidé peníze a užívají si to, ale nemyslíte si, že existují daleko důležitější zaměstnání, ve kterých by měli lidé brát daleko větší peníze než ti, kteří nahrávají videa ze hry na internet? Protože to někomu může přijít opravdu nespravedlivé a bude mu to tak připadat oprávněně.
   Ale bohužel je to tak, že kdo baví lidi má největší peníze. A díky tomuhle pravidlu se ze společnosti úplně vytratila úcta k policistům a dalším složkám, které mají bránit nebo ochraňovat společnost.
   Ale na druhou stranu je skvělé, že i člověk, který nemá žádné zázemí nebo minimum financí, se může vypracovat do takové společnosti, jako je ta v Hollywoody Hills.
   Jen by nás zajímalo, jak se na tohoto mladíka budou dívat jeho sousedé, až zjistí, čím se živí a že má stejné finanční zálohy, jako mají ti nejslavnější herci dneška. A jaký máte názor na to, že se dají vydělávat tak velké peníze, pomocí Youtube?