Nevěrnou přítelkyni našel s mužem v posteli, tak si s nimi udělal selfie. Vše zdokumentoval a nyní se těší obrovské popularitě


Někdy není třeba reagovat agresivně.

1

Nevěra je to nejhorší,co nás může ve vztahu potkat, ale rozdílní lidé ji rozdílně zvládají. Když se podíváme na to, jak na svou nevěrnou přítelkyni zareagoval 23letý Dustin Holloway z Texasu, musíme uznat, že si zachoval chladnou hlavu a v konečném důsledku svou přítelkyni zahanbil ještě více, než kdyby začal na oba křičet.

Dustin přiznal, že měl nejprve chuť nakopat chlapíkovi ležícímu vedle jeho přítelkyně v jejich posteli zadek, ale nakonec si to rozmyslel a začal si je fotit. Dokonce si s nimi udělal i selfie a jak přiznal, svou přítelkyni se snažil něžně probudit, jenže ona byla natolik opilá, že nedokázala ani zareagovat. Utahoval si také z toho, že se chtěl dotyčného chlápka vedle jeho přítelkyně zeptat, jakou má rád snídani a zda si má jít pospat zatím do pokoje pro hosty.

3 (1)

Dustinova fenomenální reakce si už od lidí na Facebooku vysloužila obrovské uznání, a tak nyní není až tak smutný, jak by mohl být, protože je populárnější než kdy jindy.