PRVNÍ PIVO S PŘÍCHUTÍ vag*ny! Dáš si…?


Blíží se k vám vaše vysněná žena. Má plnou výbavu toho, co potřebujete. Je velmi šarmantní, smyslná, vášnivá a inteligentní. A pak když se setkáte, vaše kroky povedou do ložnice.

Kolem vaší postele se nacházejí vonné svíčky, různé pochutiny a hračky, se kterými si s ní zahrajete různé erotické hry. Vaše vysněná žena si lehne na postel a vy jdete na předehru. Blížíte se k ní. A co je ještě velmi důležité na ženě? Musí vám hlavně dobře voní. V dnešním světě se někteří šílenci závodí o největší kuriozitu. A jednou z nich je pivo s příchutí vag*ny. Je to to, co muži potřebují ochutnat nebo totálně pitomost?

pivo-vagina1

Za vším hledej ženu ale tentokrát za tím hledej výrobní technologii k výrobě piva. Pivo obsahuje kvintesenci ženskosti. Tajemství piva je ve vag*ně. Prostřednictvím mikrobiologie se všechny hlavní složky, které ženská „vůně obsahuje“ dokáže vybrat a dodat do chuti piva. Vědí dostatečně oddělit ženskou bakterii od ostatních, které nám mohou uškodit. Pro esenci ženkosti si vybrali českou modelku Alexandru Brendlovou.

No a tato technologie určitě nebude levnou záležitostí, proto se rozhodli vybírat podporu na portále Indiegogo.com. Potřebují 150.000 euro aby dokázali uvařit 16.600 lahví piva. Do konce projektu zůstává několik dní, tak se podívejte jak se jim daří a když vás to zaujalo, tak to podpořte.
Výrobci slibují, že zažijete neopakovatelnou příchuť piva, jakou jste ještě nepili.