Zvedněte mámu ze židle!


Každá milující máma si zaslouží strávit Den matek ve společnosti svých dětí. Připadá tento významný svátek na pracovní den? Nezoufejte a oslavte jej během víkendu! Uvidíte, že její srdíčko zajásá radostí a dojetím.

Do kina

Zamyslete se nad filmovým žánrem, kterému máma holduje, a vyberte novinku, která právě zavítala do kina ve vašem okolí. Kino je báječným nevšedním a relaxačním zážitkem. Jelikož si během filmu nepopovídáte, zajděte si po skončení na skleničku. Můžete navzájem sdílet dojmy z filmového trháku a samozřejmě povídat si o všem možném i nemožném. :-)

Dávejte si ovšem pozor i na čas! Zašli jste si do kina o víkendu? V tom případě vás pozdní hodiny zřejmě nerozhodí. Horší situace nastává v momentu, kdy vás čeká následující vstávání do práce. Nezapomínejte, že dostatek spánku záleží i na věku, takže dost možná mamince nepostačí 6 hodin spánku jako vám.

kino

Darujte zážitek

Je nespočet různých dárkových poukazů, které maminku jistě potěší. Myslete především na služby, za které by máma své peníze neutratila, ale zároveň by si zážitek maximálně vychutnala.

Co takhle relaxační či jiná masáž? Nezašla si nikdy na manikúru? Nerada utrácí za kadeřníka? Nevyzkoušela napínavou únikovou hru? Je akční a užila by si paintball či lasergame?

Směle do toho! Povolte uzdu fantazii a popřemýšlejte, čím byste mohli mamce vyrazit dech. Zvažte všechna pro a proti. Nezapomínejte na případné zdravotní indispozice, které by mohly znesnadnit realizaci vámi vybraného zážitku.

masáž

Na večeři

Nejen máma, ale skoro každá žena ocení, když jí dostanete alespoň pro jednou od sporáku pryč. Oblíbila si maminka nějakou mezinárodní kuchyni? Je vegetariánka? Dodržuje zásadně pravidla při dietě? Nemá zkušenosti s jinou než s českou kuchyní?

Zodpovězte si všechny otázky a podle toho vyberte restauraci. Připravíte jí kromě gastronomického zážitku hlavně nezapomenutelnou a společně strávenou chvíli. Nechte si například povykládat o svém dětství, určitě najde nejednu vtipnou historku, která vás rozesměje.